MOSKITIERY RAMKOWE EKO

MOSKITIERY RAMKOWE EKO

0,00 zł
Brutto

-NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE! Nieruchomy system zabezpieczający pomieszczenie przed owadami z kołnierzem.
-Ekonomiczna, lekka, gięta ramka aluminiowa. Siatka wykonana z włókna szklanego i PCV.
-Montaż bezinwazyjny za pomocą haczyków obrotowych do profilu okna.

Ilość

MOSKITIERA RAMKOWA EKO to bardzo ekonomiczny, nieruchomy system, który zabezpiecza pomieszczenie przed niepożądanymi owadami. Ramka moskitiery wykona jest z lekkiego, giętego aluminium, malowanego proszkowo. Siatka wykonana jest z włókna szklanego, przeplatana PCV w kolorze szarym. Moskitiera posiada narożniki zewnętrzne wykonane z PCV (kolor bez struktury dla profilu drewnopodobnego).

Sposób montowania moskitiery jest bardzo łatwy i szybki. Moskitiera jest zaczepiana bezinwazyjnie do profilu okna, za pomocą haczyków obrotowych, których ilość jest dobierana odpowiednio do wymiarów moskitiery. Moskitiera jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.WAŻNE INFORMACJE:
- Moskitiera jest wysyłana w całości (poza przykręconymi haczykami), ale powyżej 1600 mm wysokości lub szerokości oraz moskitiera, której łączny wymiar A + B przekracza 2500 mm jest wysyłana w komponentach do samodzielnego złożenia. Moskitiery zakupione w ilości do dwóch sztuk są również wysyłane w komponentach do samodzielnego złożenia.
- Do okien zlicowanych i półzlicowanych o wymiarze D poniżej 10 mm, moskitiera musi być zamontowana odwrotnie, tak jak na zdjęciu "moskitiera_10.jpg" - Galeria.
- Ze względu na różny typ okien drewnianych, w dolnym profilu poprzecznym nie są wiercone otwory do montażu haczyków obrotowych, ale komponenty do ich montażu znajdują się w zestawie (otwory należy nawiercić wiertłem do metalu 2,5 mm).
- W moskitierze, w której wymiar A lub B przekroczy 1650 mm montowany jest profil poprzeczny (kolor bez struktury dla profilu drewnopodobnego), który zabezpiecza moskitierę przed jej wyginaniem. Dla moskitier odbieranych osobiście standardowo poprzeczka jest montowana w połowie wysokości moskitiery. Jeżeli mocowanie poprzeczki ma być na innej wysokości, prosimy o uwagi w koszyku zakupowym.
- Nasz "opis pomiaru" można zastosować tylko w sytuacji, gdy nie ma żadnych ograniczeń montażowych, np. przez elewację budynku, roletę zewnętrzną, podłoże, parapet.
- W moskitierach stosowany jest minimalny naciąg siatki, aby zapobiec wyginaniu się profilu.
- Kołnierz moskitiery wynosi 10,5 mm.

997 Przedmioty