MOSKITIERY ROLOWANE PIONOWE

MOSKITIERY ROLOWANE PIONOWE

0,00 zł
Brutto

- Najwyższej jakości, ruchomy system zabezpieczający przed owadami do każdego typu okna.
- Moskitiera posiada: kasetę, prowadnice, sprężynowy mechanizm i opjconalnie profil dolny.
- Montaż: inwazyjny (kołki/wkręty) lub bezinwazyjny (haczyki).

Ilość

MOSKITIERA ROLOWANA PIONOWA to najwyższej jakości, ruchomy system, który zabezpiecza pomieszczenie przed niepożądanymi owadami i zabrudzeniem. Moskitierę można zastosowania do okien, drzwi balkonowych oraz okien dachowych. System posiada kasetę, prowadnice aluminiowe ze szczotką antywietrzną oraz sprężynowy mechanizm, który automatycznie spowalnia listwę dolną podczas otwierania moskitiery (zapobiega trzaskaniu). Moskitiera posiada system zabezpieczenia listwy dolnej - EASY CLICK, który bardzo ułatwia blokowanie rozwiniętej siatki oraz system ten zabezpiecza przed niepożądanym zwinięciem się moskitiery, np. podczas podmuchów wiatru. W moskitierze zastosowano dodatkowe uszczelki szczotkowe, dzięki którym pomieszczenie jest bardzo dobrze zabezpieczone. Siatka wykonana jest z włókna szklanego, przeplatana PCV, w kolorze szarym o rozmiarze oczek 1 mm x 1 mm. W moskitierze o kolorze osprzętu białym, elementy PCV występują w kolorze białym. W pozostałej kolorystyce osprzętu (antracyt, brązowy, orzech, złoty dąb), elementy PCV występują w kolorze szarym.

 
Sposób montowania moskitiery jest bardzo łatwy i szybki. Prowadnice, kaseta i profil dolny (nie jest w zestawie dla montażu standard) są mocowane ze sobą za pomocą śrub imbusowych.

Moskitiera jest przykręcana za pomocą wkrętów lub kołków (odpowiednio dobranych przez Państwa), podczas montażu standardowego lub dachowego. 

Moskitiera jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Nasz "opis pomiaru" można zastosować tylko w sytuacji, gdy nie ma żadnych ograniczeń montażowych, np. przez elewację budynku, roletę zewnętrzną, podłożę, parapet, ścianę.

1000 Przedmioty