ROLETY DZIEŃ/NOC MINI

ROLETY DZIEŃ/NOC MINI

0,00 zł
Brutto
- Ekonomiczny system wolnowiszący z prowadzeniem żyłkowym na lub poza skrzydło okienne.
- Możliwość wykonania rolet o wymiarach 1800 mm x 2400 mm.
- Montaż: bezinwazyjny (uchwyty PCV na skrzydło okna lub taśma) / inwazyjny (klipy).
Ilość

ROLETA DZIEŃ/NOC MINI to nowoczesny iwysokiej jakości system zaciemniania wnętrz na skrzydło okienne. Roleta D&N jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, które zapewnia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna.

Wymiary osprzętu: 6,5 cm x 4,0 cm / grubość (głębokość) x wysokość.

Sposób montowania rolety jest bardzo łatwy i szybki, za pomocą mocowań bezinwazyjnych nakładamy roletę na skrzydło okienne.

Roleta jest wyposażona w koralikowy mechanizm samohamujący. Dodatkowo można zastosować żyłkowe prowadzenie boczne, dzięki któremu tkanina rolety zawsze przylega do ramy skrzydła okna, np. podczas uchylania. 

Wprowadzając dane w karcie "wymiary" otrzymają Państwu produkt o następujących parametrach:
A = Szerokość tkaniny
B = Wysokość całkowita rolety, wraz z uwzględnieniem "zamknięcia pasów nocy" oraz miejscem na uchwyty prowadzenia żyłkowego-bocznego.

UWAGA !

Standardowo do każdej rolety w zestawie dołożone są uchwyty do bezinwazyjnego montażu na skrzydło okna. Prosimy uwzględnić uwagi w koszyku zakupowym jeżeli roleta ma być wyposażona w inny, możliwy sposób montażu, którymi są:

1. Taśma piankowa dwustronna, przyklejona na profil nośny PCV (montaż bezinwazyjny).

2. Klipy montowane na kołkach lub wkrętach (nie ma ich w zestawie) do ściany lub okna, wklikiwane do profilu nośnego PCV (montaż inwazyjny).

1000 Przedmioty