ROLETY DZIEŃ/NOC OPTIMA ALU-B7

ROLETY DZIEŃ/NOC OPTIMA ALU-B7

0,00 zł
Brutto
- Kompaktowy system nie przysłaniający światła szyby.
- Montaż: bezinwazyjny, kaseta i prowadnice przyklejane.
- Kaseta i prowadnice przestrzenne (typ "C") wykonane z ALUMINIUM.
Ilość

ROLETA DZIEŃ/NOC W KASECIE OPTIMA ALU-B7 to nowoczesny i wysokiej jakości system zaciemniania wnętrz montowany do skrzydła okiennego, wykonany w zabudowie ALUMINIOWEJ wraz z prowadnicami bocznymi z materiału ALUMINIUM (w kształcie litery „C”). Roleta D&N jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, które zapewnia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna.

Wymiary kasety: 4,2 cm X 5,3 (6,0) [cm] / grubość-głębokość X wysokość (wraz z listwą górną).

Sposób montowania kasety i prowadnic jest bardzo łatwy i szybki. Kaseta jest przyklejana do górnej części ramy skrzydła okna, a prowadnice do ramy okna lub częściowo do ramy okna i listew przyszybowych, za pomocą bardzo wytrzymałej oraz wzmocnionej taśmy piankowej.

Roleta jest wyposażona w koralikowy mechanizm samohamujący. Dzięki zabudowie tkaniny w kasecie rolety, materiał nie jest narażony na szybsze zużywanie się. Prowadnice boczne utrzymują tkaninę rolety w odpowiednim ułożeniu, dzięki czemu tkanina rolety nie odchodzi od ramy skrzydła.

Wprowadzając dane w karcie "wymiary" otrzymają Państwu produkt o następujących parametrach:
A = Szerokość tkaniny. Kaseta z boczkami jest szersza o 33-35 mm. Jeżeli "wymiar A" ma odpowiadać zewnętrznej szerokości prowadnic, a nie tkaniny należy odjąć 12 mm.
B = Wysokość kasety z prowadnicami oraz zaślepkami, pomniejszone o 10 mm.

1000 Przedmioty