ROLETY DZIEŃ/NOC PROFIL ALU

ROLETY DZIEŃ/NOC PROFIL ALU

0,00 zł
Brutto
NAJBARDZIEJ UŻYTECZNY! Najwyższej jakości system nie przysłaniający światła szyby.
- Montaż: bezinwazyjny, kaseta (odczepiana) i prowadnice przyklejane.
- Kaseta i prowadnice przestrzenne (typ "C") wykonane z ALUMINIUM.
Ilość

ROLETY DZIEŃ/NOC W KASECIE PROFIL ALU tonajwyższej jakości i najbardziej użyteczny system, w którym kaseta i prowadnice przestrzenne (typ "C") są wykonane z ALUMINIUM.

Wymiary kasety: 4,7 cm x 6,7 cm / grubość (głębokość) x wysokość.

Największą zaletą rolety jest bezinwazyjny montaż oraz brak przysłaniania światła szyby.
Sposób montowania kasety i prowadnic jest bardzo łatwy i szybki.
Kaseta jest zakładana na aluminiowe profile adaptacyjne, które są przyklejane za pomocą bardzo wytrzymałej i wzmocnionej taśmy piankowej do górnej części skrzydła okiennego. Dzięki takiemu rozwiązaniu można bez ograniczeń demontować i montować kasetę rolety, na przykład w celu dokładniejszego umycia okien.
Prowadnice są przyklejane przy użyciu taśmy piankowej do ramy skrzydła okiennego lub częściowo do ramy skrzydła i listew przyszybowych.

Roleta jest wyposażona w koralikowy mechanizm samohamujący. Dzięki zabudowie tkaniny w kasecie rolety, materiał nie jest narażony na szybsze zużywanie się. Prowadnice boczne utrzymują tkaninę rolety w odpowiednim ułożeniu, dzięki czemu tkanina rolety nie odchodzi od listew przyszybowych, nawet podczas uchylania skrzydła okna. 

Wprowadzając dane w karcie "wymiary" otrzymają Państwu produkt o następujących parametrach:
A = Szerokość tkaniny. Kaseta z boczkami jest szersza o 33-35 mm. Jeżeli "wymiar A" ma odpowiadać zewnętrznej szerokości prowadnic, a nie tkaniny należy odjąć 12 mm.
B = Wysokość kasety z prowadnicami oraz zaślepkami, pomniejszone o 10 mm.

1000 Przedmioty