zwijane.pl

Blog tematyczny o domu i ogrodzie

Dom

Płytki Equipe – hiszpańskie płytki ceramiczne

Płytki Equipe – hiszpańskie płytki ceramiczne

Jeżeli wydaje ci się, że twoim wnętrzom brakuje polotu, oryginalności i wszystkie są takie same. Powinieneś rozważyć płytki equipe hiszpańskiego pochodzenia. Producent dzięki swojej odwadze i świetnemu gustowi przemawia do serc architektów i projektantów. Ponadto zapewnia wysoka klase produktów.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • czym jest hiszpańska firma Equipe Ceramicas
  • jakie rodzaju płytki są dostępne w ofercie
  • jakie płytki wybrać do twojego wnętrza
  • co wybrać zamiast wielkoformatowych płyt

Hiszpańska firma Equipe Ceramicas

Jest to stosunkowo młoda firma, założona w 1999 roku. Na początku swojej działalności nie byli tak bardzo docenianiu jak obecnie. Z czasem jednak stała się ona liderem sektora małoformatowych płytek podłogowych i ściennych. Sukces firmy wynika z połączenia dobrego designu i wysokiej jakości produktów, przy jednoczesnym zachowaniu jak największej funkcjonalności.

Płytki Equipe – każdy znajdzie coś dla siebie

Hiszpański producent stawia na wysoką jakości i eleganckie wzornictwo. Dzięki temu ich produkty stały się podstawą wyposażenia niemal każdego hiszpańskiego domu. Teraz także i ty możesz mieć płytki Equipe w swoim domu. Możesz wykończyć nimi ścianę w kuchni czy podłogę w przedpokoju. 

Płytki Equipe można określić jako eleganckie, z klasą, ponadczasowe czy zróżnicowane. W ten sposób producent oferuje ci szeroką gamę płytek małoformatowych. Możesz wybierać z płytek kwadratowych, prostokątnych, sześciokątnych czy o kształcie arabeski. Jeśli chodzi o wykończenie to jest to głównie mat lub połysk.

Płytki pasujące do każdego wnętrza

Firma Equipe zadbałą o to, aby ich produkty pasowały do każdego wnętrza. Szeroka opcja kolorów i wzorów ułatwia nam to zadanie. Płytki małe, kwadratowe czy prostokątne w kolorze zieleni lub różu świetnie prezentują się w kuchniach wiejskich i w stylu prowansalskim. Z drugiej strony rzadko spotykane płytki typu arabeska są świetne, jeżeli chcemy nadać naszemu wnętrzu orientalnego klimatu. Hiszpanie również pomyśleli o tym, aby miłośnicy stylu nowoczesnego i industrialnego znaleźli coś dla siebie. Myśląc o nich wprowadzono modele inspirowane betonem oraz w różnych odcieniach i fakturach. Dopasuj płytki do swojego wnętrza i skorzystaj z oferty sklepu https://kaflando.pl/.

Alternatywa dla płytek wielkoformatowych

Jeśli chcesz zachować oryginalność i jednocześnie poszukujesz alternatywy dla popularnych płytek wielkoformatowych, które imitują kamień naturalny czy beton. Postaw na płytki ceramiczne Equipe. Hiszpanie specjalizują się w wyrobie małoformatowych płytek imitujących cegłę z nieregularną powierzchnią. 

Udostępnij